Nejusilovnější třída z okresu v učení slovíček

Gymnázium Strakonice je vítězem okresního kola jazykového šampionátu s WocaBee! Žáci třídy 3B získali prvenství v procvičování slovíček v okrese Strakonice a postupují do krajského kola.

V pondělí 9. listopadu se žáci naší školy zapojili do celočeské soutěže v učení cizích jazyků s názvem Podzimní WocaBee šampionát. Ve druhém ročníku soutěže v procvičování slovíček mezi sebou soupeří žáci od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale i na Slovensku. Šampionát probíhá v aplikaci na učení cizích slovíček WocaBee, která funguje online, takže žákům nebrání v soutěžení ani distanční forma výuky. Spolu je do soutěže zapojeno přibližně 45 000 žáků.

V našem okrese se nejusilovnějšími žáky v prvním kole soutěže stali žáci třídy 3B (p.uč. Vokrojová). Během prvního týdne šampionátu získali v aplikaci skvělý výsledek - jejich průměrný denní počet bodů (tzv. WocaPoints) na žáka byl v okresním kole až 184! Stali se tak okresními WocaBee šampiony a postupují do krajského kola, které probíhá od 17. do 20. listopadu 2020. Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se až do Česko-slovenského finále Podzimního WocaBee šampionátu v prosinci.

Info o soutěži: www.wocabee.app/soutez
Info o aplikaci WocaBee: www.wocabee.app

Přečteno: 873x
Vydáno: 18.11.2020Další články v kategorii

Nabídka letních táborů s výukou angličtiny 2022
Okresní kolo konverzační soutěže v anglickém jazyce
Víte jaké jsou možnosti v novém programu Erasmus+ ?
Ostrov Man - Beseda s panem Ianem Cottierem
YouthSpeak Forum - AIESEC