Dny otevřených dveří

Další den otevřených dveří proběhne "online" formou ve středu 17. 2. 2021. Připravili jsme pro Vás celkem 3 odpolední online konference prostřednictvím aplikace Google Meets. Ředitel nebo zástupci ředitele Vám předají hlavní informace o studiu i přijímacím řízení a budete moci také položit vlastní dotazy. Těšíme se tedy alespoň na online setkání s vámi.

Čas online konference si vyberete v následující tabulce:

Termín online konference: Odkaz pro připojení:
ST 17. 2. od 15:00 připojit se
ST 17. 2. od 16:00 připojit se
ST 17. 2. od 17:00 připojit se

K přihlášení do online konference budete potřebovat účet od Gmailu (jmeno@gmail.com). Pokud vlastní účet Gmailu nemáte, využijte následující přihlašovací údaje:

jméno (email): 

heslo: 

Ovládání aplikace Google Meets je velice jednoduché a intuitivní. Můžete položit dotaz v chatu (textově) nebo ústně - při zapnutí mikrofonu. Zapnutí kamery není nutné. Prezentujícího zástupce školy samozřejmě uvidíte. Přehledný návod pro ovládání aplikace je případně zde.


Aktualizovanou prezentaci se všemi základními informacemi o škole najdete zde:


Program dnů otevřených dveří spočívá v prezentaci všech součástí studia (povinných, volitelných i nepovinných předmětů), školních projektů a aktivit (školní pěvecký sbor, divadlo, robotický kroužek, klub nadaných dětí atd.) a celkového prostředí školy (učebny, laboratoře, školní knihovna, klub, jídelna atd.). V každou celou hodinu (15:00, 16:00 a 17:00) informuje vedení školy v hlavním sále o podmínkách přijímacího řízení, obsahu studia či úspěšnosti našich žáků v přijetí na vysoké školy. U vchodu rovněž obdržíte aktuální ročenku s podrobnými informacemi. Na různých místech se Vám budou věnovat naši pedagogové nebo studenti.

Těšíme se na Vaši návštěvu!