Tercie na záchrance

Žáci tercie strakonického gymnázia předali v předvánočním čase záchranářům strakonické nemocnice vánoční přání plné poděkování a povzbuzení. V přání vyjádřili uznání za jejich náročnou a obětavou práci a popřáli jim klidné Vánoce, hodně pohody, optimismu a především zdraví do nadcházejícího roku. Tento milý pozdrav byl malým gestem díků těm, kteří se každý den starají o druhé.

Přečteno: 520x
Vydáno: 18.12.2025



Další články v kategorii

Picnic Day je opět zde!
JEDEME NA ISF WSC BASKETBALL 2026
Twins Day
Pěvecký sbor Gymnázia Strakonice
Řekněte sýr! :)