SPORTOVNÍ SEMINÁŘ

„P-SEMINAR“ Z GYMNÁZIA ROBERTA KOCHA DEGGENDORF NA TŘÍDENNÍ NÁVŠTĚVĚ VE STRAKONICÍCH

Cyklistický tým jedenácti studentek a studentů ve věku 16 až 17 let se třemi vyučujícími tělesné výchovy přicestoval v úterý 25.06.24 na návštěvu Strakonic na svých kolech v čele s bavorskou kolegyní Claudií Kubetzek. Svou jízdu zahájila výprava na česko-bavorské hranici v Železné Rudě, odkud po trase Hartmanice, Sušice, Horažďovice přicestovala do Strakonic. Ubytování v Domově mládeže SPŠ Strakonice bylo spojeno jak se snídaněmi, tak s večeřemi. Včera si studentky a studenti po přivítání ředitelem našeho gymnázia Mgr. Miroslavem Hlavou prohlédli naši školu s přilehlým travnatým areálem, zhlédli s nadšením videa z našich školních akcí, poobědvali s chutí v naší školní jídelně, v centru města obdivovali architektonické pamětihodnosti a v Muzeu Středního Pootaví nabyli nové historické informace o vzácných tradicích Strakonicka.
Autorka textu: Mag.phil. Lenka Šampalíková

Přečteno: 192x
Vydáno: 27.6.2024Další články v kategorii

Úřední hodiny o prázdninách 2024
Závěr školního roku 2023/2024
Obal ročenky 2023/24
Jídelna - konec šk. roku
Picnic a No-Backpack Day