MAROKO - S GYMNÁZIEM NA CESTÁCH

Tereza Huclová několik let prožila v Maroku. Je jednou za zakladatelů cestovní kanceláře ZazitMaroko.cz a na společných cestách lidem ukazuje, že památky jsou krásné, ale to, co dělá Maroko jedinečným, jsou především sympatičtí a dobře naladění lidé.
10. listopadu 2025 od 18:00

Přečteno: 451x
Vydáno: 10.11.2025



Další články v kategorii

Informace – „cyklisťák“ 3.A a 3.C
Picnic Day je opět zde!
JEDEME NA ISF WSC BASKETBALL 2026
Twins Day
Pěvecký sbor Gymnázia Strakonice