GT tournament 2024

I letos náš tým, ve složení Dan Tomáš a Samuel Koch (2.B), reprezentoval naši školu v turnaji počítačových her. Do turnaje se přihlásilo spolu s námi 31 dalších týmů ze středních škol z celé České republiky. Této soutěže jsme se zúčastnili již podruhé, po loňském nezdařeném postupu do semifinále.

Všechno začalo 17. 11. 2023 souboji ve skupinách, které jsme všechny suverénně vyhráli, tudíž jsme ze skupiny odcházeli na první příčce. Dále naše cesta pokračovala utkáním ve čtvrtfinále, ve kterém jsme opět bez problémů zvítězili. Tato výhra nás dostala mezi 4 nejlepší týmy turnaje. Semifinále již nebylo tak jednoznačné jako předešlé zápasy, ale i přes to se nám podařilo nad soupeřem zvítězit. Už před začátkem finále, které se konalo až následující den, jsme věděli, s kým budeme mít tu čest se utkat o zlato. Byl to loňský vítěz celého turnaje. Vstupovali jsme do finále, s touhou naši cestu zakončit úspěchem. Po vyčerpávajícím boji jsme těsným výsledkem zvítězili a ovládli tak letošní ročník tohoto turnaje.

Autor: Dan Tomáš a Samuel Koch
Přečteno: 279x
Vydáno: 22.1.2024Další články v kategorii

Robotiáda 2024
Od umělé inteligence po laternu magiku, aneb exkurze do Prahy 20.2.2024
Anglický tábor 2024
Velké Finále Robosoutěže SŠ 2023
Robosoutěž 2023 SŠ